139. árverés - 83. tétel
Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882—1932.
Gyoma, 1931. Kner. |
176+(4)p.+1t. Merített papírra nyomtatott, névre szóló, bibliofil példány. Az első levélen a szerző autográf soraival: "nagyapai szeretettel Kner". |
Példányunk Kner Endre fia, István számára készült. |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Nagyon szép példány. |
Lévay -- Haiman: 1.436/C.; Borda -- Haiman: 256. |