142. árverés - 123. tétel
[Szabó Antal] (Zemplényi Szabó Antónia)
Képes budapesti szakácskönyv. Készitették Sz. Hilaire Josefa, Kovács Irma, Dorn Anna, Gombos Erzsi, Marossy Emilia és Moesz Gézáné. Függelékül: A magyar gazdasszony házi kincstára. Negyedik... átdolgozott kiadás.
Bp., 1885. Lampel Róbert. |
VII+516+XXVIIp. |
Kiadói félvászon-kötésben. |