142. árverés - 129. tétel
Gracian (y Morales, Balthasar) Boldisár
Bölts, és Figyelmetes udvari ember. Irta Spanyol nyelven ~. Forditotta... Faludi Ferentz. Első század.
Nagy-Szombatban, 1772. Jesus Társasága Akad. Koll. ny. |
215+(9)p. |
Az első rész 1750-ben, a teljes szöveg pedig 1770-71-ben jelent meg először. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |