142. árverés - 14. tétel
Apponyi Albert, dr. gróf
Ötven év. Ifjukorom — huszonöt év az ellenzékben. Harmadik átnézett kiadás.
Bp., 1926. Pantheon. |
1t.+286+(2)p. (--- emlékiratai. Első kötet.) |
Hozzá:
— emlékiratai. Második kötet. 1899-1906.
(Bp.), 1934. MTA. 212p.+1t.
A második rész nagyon ritka. |
Az első darab aranyozott, kiadói vászonkötésben, a második kiadói papírborítóban. Ez utóbbi részben felvágatlan. |