142. árverés - 147. tétel
Hunfalvy Pál
Az oláhok története. I-II. kötet.
Bp., 1894. MTA. |
XVI+482+LXVI+(2)p.; (4)+481+LXXII+(2)p. (A MTA Könyvk. Váll. Új folyam. XVIII-XIX.) |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. |
Poss.: Dessewffy Aurél könyvjegyével és tulajdonosi bejegyzésével. |