142. árverés - 17. tétel
A Balaton összes fürdő és üdülőhelyeinek leírása. A Balatoni Szövetség támogatásával kiadják: Kardos Ignác és Simalya V. Ferenc. Első kiadás.
Kaposvár, (1907.) Részvényny. |
(2)+234+(60)p.+2 színes, kihajt. térk. Szövegközti képekkel. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |