142. árverés - 178. tétel
Jókai Mór
Rab Ráby. Regény ~tól. I-III. kötet [két kötetben].
Pozsony, 1879. Stampfel Károly. |
1t.+(2)+318+(2)p.+6t.; 239+(1)+148+(2)+XXV+(1)p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. A rajzok Jankó János munkái. Első kiadás. |
Érdekes, hogy az addig önálló képek a hetediktől lapszámozáson belülre kerülnek. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |
Szüry: 2190. |