142. árverés - 180. tétel
Jókai Mór
Vén emberek nyara és egyéb elbeszélések
Bp, 1893. Révai. |
193+(1)p. Első kiadás. (--- újabb regényei.) |
Hozzákötve:
Házasság éhségből és egyéb elbeszélések
Bp., 1893. Révai Testvérek. 163+(1)p. Első kiadás. (— újabb regényei.) |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 2230., 2109. |