142. árverés - 246. tétel
Komorn, 1845. Franziska Weinmüller ny. |
248+(4)p. Részben egészoldalas fametszetekkel. |
Katolikus imakönyv, e kiadását nem találtuk a kézikönyvekben. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben, papír védőtokban. |