142. árverés - 26. tétel
Beszély-tár. 1870/ I-XXIV. füzet.; 1871/ I-XXIV. füzet [négy kötetben].
(Pest, 1870-1871. Heckenast Gusztáv ny.) |
416p.; (1)+418-768p.; 416p.; (1)+418-768p. |
A romantikus és kalandos írásokat — köztük több vadászati témájút — tartalmazó, füzetekben megjelent periodikum nyomát a kézikönyvekben nem találtuk. Ha volt is összesítő címlapja, példányunkban ilyen nem található. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Szüry: 0 |