142. árverés - 270. tétel
Komáromi János
Esze Tamás a mezitlábasok ezredese
Bp., (1930.) Genius. |
196p. (--- munkái. III.) |
A címlapon ajánló sorokkal: "Fáy Dezső kedves-egy komámnak, testvéri szeretettel Komáromi János Bp. 1935 VII 10". |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |