142. árverés - 286. tétel
Marschner Ede
Fegyvertan. Tankönyv a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia számára. Forditotta Mühlwerthi Müller Hugó. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1898-1899. Pallas ny. |
395+403+(1)p. Szövegközti ábrákkal. |
Enyhén sérült gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |