142. árverés - 291. tétel
Kästner, Erich
A repülő osztály. Elbeszélés gyerekek számára. Fordította Havas József.
(Bp., 1934.) Dante. |
155+(5)p. Egészoldalas rajzokkal. |
Első magyar nyelvű kiadás. |
Színes, rajzos, kiadói félvászon-kötésben. A gerinc enyhén kopottas. |