142. árverés - 339. tétel
Mátyus István, k(ibédi)
Ó és Új Diaetetica... IV. darab.
Posonyban, 1787. Füskúti Landerer Mihály. |
(12)+XXI+(15)+496+(4)p. |
A mű hat kötetben teljes. |
Kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. |
Győry: 152. old. |