142. árverés - 346. tétel
Petrovics László
Bellusi Baross Gábor volt magyar kereskedelmi miniszter élete. Hiteles kútfők és adatok után irta ~.
Eperjesen, 1892. Kósch Árpád. |
1t.+(4)+96p. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró sérüléssel. |