142. árverés - 361. tétel
Thaly Kálmán
Dunántúli hadjárat 1707-ben. Hadtörténelmi tanulmány.
Bp., 1880. Tettyey N. és Tsa. |
VIII+228p. |
Hozzákötve: Ocskay László. II. Rákóczi Ferencz fejedelem dandárnoka és a Felső-magyarországi hadjáratok 1703-1710. Történeti tanúlmány. Bp., 1880. MTA. (4)+828p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. A gerincen kopásnyomokkal. |