142. árverés - 375. tétel
(Sigray Erzsébet Róza)
Rév-Komáromban, 1825. Özv. Weinmüllerné ny. |
1t. (Szűz Máriát ábrázoló, fametszetű címkép)+(16)+350+(2)p. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. Több levele (19-44p.) sérült, kis szöveghiányokkal. |