142. árverés - 4. tétel
Tompa Mihály
Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül irta ~. Második kiadás.
Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. |
(16)+358+(2)p. Az előzéklap belső oldalán Arany János veje, Szél Kálmán Ercsey Rózának szóló ajándékozó soraival. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró sérüléssel. |