142. árverés - 400. tétel
Késmárk (Igló), 1883. Schmidt József ny. |
(4)+356+(2)p. |
Díszesen aranyozott, kiadói selyemkötésben. Aranymetszéssel díszítve. A gerincen apró sérülésekkel. |