142. árverés - 404. tétel
Szirmay, (Antal) Antonius
Hungaria in parabolis, sive commentarii in adagia, et dicteria Hungarorum... Editio altera.
Budae, 1807. Reg. Univ. Hung. |
(8)+174p. |
Aranyozott gerincű, XX. század eleji félbőr-kötésben. Márványozott előzéklapokkal. A címlap alsó sarkát letépték. |