142. árverés - 421. tétel
A Magyar Szent Korona országainak néprajzi iskolai fali térképe. Szerkesztette Dr. Bátky Zsigmond.
Bp., 1909. Magyar Földrajzi Intézet. |
Nagyméretű, színes iskolai térkép.
Mérete: 1240 x 1680 mm.
Vászonra vonva, a hajtogatások mentén apró sérülésekkel. |