142. árverés - 434. tétel
Stanley, H(enry) M(orton)
A legsötétebb Afrikában. Emin pasának, Ekvátoria kormányzójának fölkeresése, megszabadítása és visszavonulása. I-II. kötet.
Bp., 1891. Ráth M.. |
XIX+683+(1)p.+3t.; XIX+643+(1)p.+5t.+1 mell. (kihajt.)+2 térk. (színes, kihajt.) Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Az első kötetből hiányzik egy kihajtható térkép. |
A sorozat az "Emin Pasa és a zendülés Equatoriában" című kötettel lenne teljes. |
Restaurált, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |