142. árverés - 436. tétel
Wass Samu, gróf
Kilencz év egy számüzött életéből. Szárazi és tengeri utazások nyugoton. I-II. folyam [egybekötve].
Pest, 1862. Ráth M. |
X+212+(1)+(2)+267+(9)p.+1t. |
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |