142. árverés - 445. tétel
Festetics Pál, gróf
Az őz tenyésztése, óvása és vadászata
(Bp., 1941.) Dr. Vajna és Bokor. |
101+(2)p.+2t. Szövegközti rajzokkal. (Hubertus vadászkönyvtár. IV. kötet.) A címlap, valamint az azt követő levél másolattal pótolva. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |