142. árverés - 465. tétel
Vendel István, vitéz
Szekszárd megyei jogú város monografiája. Összeáll.: ~.
Szekszárd, 1941. Molnár ny. |
364p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. |