142. árverés - 48. tétel
Petrichevich Horváth Emil, báró
A Petrichevich család általános története. Első rész. I. kötet.
Bp., 1934. Sárkány-ny. |
371+(1)p.+10t. (1 színes)+2 kihajt. mell. (A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család története és oklevéltára.) |
Hozzá:
A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család regesztái. 1069-1526. Első rész. II/1.
Veszprém, 1941. Egyházmegyei ny. 20p. (A Mogorovich nemzetségbeli Petrichevich család története és oklevéltára.) |
Kiadói papírborítóban, a második darab gerince vászoncsíkkal megerősítve. |