142. árverés - 65. tétel
Egressy Galambos Gábor emléke. Saját müveiből siremléke javára sajtó alá rendezték fiai.
Pest, 1867. Emich. |
454+(2)p.+1t. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Poss.: Dessewffy Aurél könyvjegyével, Dezseőffy János gyűjteményi bélyegzőjével. |
Szüry: 1063. |