(Bp.), 1903. Pallas. |
307+(1)p. Nagy Sándor és Kriesch Aladár részben színes rajzaival és könyvdíszeivel. |
A magyar szecessziós könyvillusztráció egyik legszebb darabja. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Felül aranyozott lapszélekkel. Az első kötéstábla felső részén kopással. Néhány levele enyhén foltos. |