143. árverés - 19. tétel
Luther, Martin
Auff das ubir christlich vbirgeystlich. und ubirkunstlich buch Bocks Emszers zu Leypczick Antwortt D. ~. Darynn auch Murnarrs seynsz geselln gedacht wirt.
(Wittemberg, 1521. Joann Rhau-Grunenberg.) |
(79)p. |
Első kiadás. A Luther és Hieronymus Emser katolikus teológus között — a szentírás fordításáról — zajlott vitasorozat egyik darabja. |
XVIII. századi papírkötésben. Restaurált darab. |
VD 16 L 3887.; Benzing: 868.; BNH Cat 0 |