143. árverés - 44. tétel
Czifray István
Magyar nemzeti szakács könyv a' magyar gazda asszonyok' számára. Ötödik kiadás.
Pesten, 1833. Trattner és Károlyi. |
(4)+XVI+(1)+6-338p. |
Az egyik legnépszerűbb magyar szakácskönyv először 1816-ban látott napvilágot. A század végéig számos kiadást ért meg. |
Restaurált, kiadói papírkötésben. |