143. árverés - 71. tétel
Gárdonyi Géza
Egri csillagok. (Bornemissza Gergely élete). Regény öt részben. I-II. kötet.
Bp., (1901.) Légrády Testvérek. |
(2)+392p.; (2)+354+(1)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az első kötet több levele javítva. |
Poss.: A Dessewffy család egy tagjának (talán Ida?) tulajdonosi bejegyzésével. |