143. árverés - 72. tétel
Jókai Mór
A kőszivü ember fiai. Regény, öt [hat] kötetben. I-VI [három kötetben].
Pest, 1869. Athenaeum. |
162+(1)+169+(2)p.; 162+(1)+148+(1)p.; 192+142+(2)p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A második kötet utolsó néhány lapja javítva, kis szöveghiánnyal. |
Szüry: 2133. |