143. árverés - 73. tétel
Molnár Ferenc
A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára.
Bp., 1907. Franklin-Társulat. |
242p.+8t. Lapszámozáson belül egészoldalas és szövegközti rajzokkal. Első kiadás. |
Kopott aranyozású, rajzos, (zöld) kiadói vászonkötésben. |