144. árverés - 107. tétel
Eschenburg, Joachim (Johann) János
A' tudományok' esméretére tanító könyv. Talprajzolat a' tudományok' öszves előterjesztésére. ~ által német nyelven készíttetett harmadik kiadás szerént magyarúl közli Lánghy István.
Pesten, 1827. Petrózai Trattner Mátyás ny. |
(2)+VIII+XXII+516+(13)p. |
Az enciklopédikus mű a következő évben — eltérő címmel — újra megjelent. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |