144. árverés - 110. tétel
Görgey Arthur
Életem és működésem Magyarországon az 1848. és 1849. években. Forditotta németből id. Görgey István. I-II. kötet.
Bp., 1911. Franklin. |
XVI+294p.; VII+(1)+423p.+1 kihajt. térk. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |