144. árverés - 115. tétel
Krtschek, Emanuel
Der Italienische und Ungarische Krieg 1848-1849. Zusammengestellt von ~. Mit sechs Plänen.
Olmütz, 1853. Franz Slawik ny. |
(8)+234+(3)p.+III kihajt. térk. |
A címlapon említett hat alaprajz három lapon szerepel. Az elsőn két itáliai, a másodikon a győri és komáromi, a harmadikon pedig a szőregi és a temesvári ütközet látható. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |