144. árverés - 138. tétel
Gundel Károly
A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és multjáról.
Bp., 1934. Magyar Szakácsok Köre. |
VII+(1)+185p. (lapszámozáson belül három kihajt. hasonmással) (Gasztronómiai könyvtár. I.) |
Kopottas, kiadói vászonkötésben. |