144. árverés - 146. tétel
Görgey István, id.
Görgey Arthur ifjusága és fejlődése a forradalomig
Bp., 1916. MTA. |
VIII+454p. |
Hozzá: Görgey Arthur a számüzetésben 1849-1867. Eredeti levelek fölhasználásával irta --. Bp., 1918. MTA. 429p. |
Egységes, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |