144. árverés - 22. tétel
Balaton. Tervezte a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Mérete: 1:50.000.
A színes térkép 1939-ben jelent meg, a Keresztény Főiskolai Hallgatók "Centrum" Fogyasztási Szövetkezete kiadásában.
Mérete: 580 x 1720 mm.
Három szelvényen, vászonra vonva. Apró sérülésekkel. |