144. árverés - 221. tétel
Kiképzési képsorozatok. Kiadja a Honvéd Altiszti Folyóirat szerkesztősége. I. füzet.
Bp., 1940. (Ladányi Jánosné ny.) |
215+(4)p. |
1942-ben egy további füzete is megjelent. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. |