144. árverés - 240. tétel
A czeglédi százas küldöttség Kossuth Lajosnál Barraconeban, Olaszországban 1877 január 24. Részletes leirása a küldöttség utazásának, fogadtatásának és visszatérésének.
Bp., 1877. (Franklin-Társulat ny.) |
96p. Gazdagon illusztrált. |
Enyhén kopottas, korabeli vászonkötésben. |