144. árverés - 28. tétel
Balbi, (Adriano) Adorján
~ egyetemes földrajza a művelt közönség számára. Teljesen átdolgozta és tetemesen kibővitette: Dr. Czirbusz Géza. I-IV/1-2. kötet [öt kötetben].
Nagybecskerek, 1893. Pleitz Fer. Pál ny. |
XII [recte XIII]+713+(1)p.+4 színes, kihajt. térk.; IX+771p.; VIII+637+(2)p.; X+602p.; (5)+604-1198p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Néhány levele enyhén foltos. |