144. árverés - 284. tétel
Wass Albert
Válogatott magyar mondák. B. Kovács Fréda gyűjtéséből, Mór József illusztrációival sajtó alá rendezte: ~.
Astor Park, 1971. Amerikai Magyar Szépmíves Céh. |
80p. Lapszámozáson belül egészoldalas illusztrációkkal. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |