144. árverés - 301. tétel
Nagy Nep(omuk) János
Hierolexicon polymathicum Latino-Hungaricum. Latin magyar köztanulatos műszótár. Koszoruzott pályamunka. Két kőrajzzal.
Szombathelyen, 1845. Reichard K. 's Fiai. |
XII+414+(2)+55+(2)p.+2t. |
Aranyozott gerincű, kopottas, korabeli félbőr-kötésben. |