144. árverés - 33. tétel
Beöthy Leó
A bankügy elmélete. Különös tekintettel a jegybankkérdésre és hazai viszonyainkra. A Pesti Hazai Első Takarékpénztár által jutalmazott mű.
Bp., 1875. Athenaeum. |
VIII+466+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |