144. árverés - 347. tétel
Thaly Kálmán
II. Rákóczi Ferenc fejedelem ifjusága. 1676-1701. Történeti tanulmány. Második, javított és bővített, jutányos czímkiadás.
Pozsony, (1882.) Stampfel K. |
XII+376+(8)p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |