144. árverés - 368. tétel
Strausz Adolf
Bolgár népköltési gyüjtemény. Eddig kiadatlan eredeti bolgár szöveggel. Forditotta és a bolgár kormány segélyével kiadta: ~. I-II. kötet.
Bp., 1892. Révai Testvérek. |
(2)+XVI+334p.; (4)+393p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |