144. árverés - 386. tétel
Számtani sorozatokat tartalmazó, kézírásos kötet.
A három beírt oldal terjedelmű darab a XIX. században készülhetett, talán valamiféle iskolai segédeszközként szolgálhatott. Mérete: 140 x 50 mm. |
Aranyozott, korabeli papírkötésben, papírtokban. |