144. árverés - 411. tétel
Kostka László
~ uj szőlőművelési albuma
(Kecskemét, 1913. Fischl Dávid ny.) |
(2)+23+(1)p.+3t.+6 kihajt. mell. (a kötet végébe helyezve) |
A szerző izsáki szőlőbirtokos, gyógyszerész, Csontváry öccse volt. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |