144. árverés - 43. tétel
Buda és Pest környékének cím nélküli, kőnyomatú térképe.
1870 körül jelenhetett meg Bécsben, a k. k. militär-geographisches Institut nyomdájában. Méretaránya 1:28.800. Feltehetően a Monarchia teljes térképének részeként látott napvilágot, de a Lechner-könyvkereskedés, mint kiadó önállóan is forgalomba hozhatta.
Mérete: 840 x 940 mm. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászontokban. |